Maandkalender

18 September 2019 - 21 November 2019
  • Maandag 16/09 tot en met Vrijdag 20/09 L5 en L6 Sportklassen Nieuwpoort
  • Woensdag 18/09 08:30 - 12:00: 'Breng je sportclub naar school'
  • Vrijdag 20/09 13:30: L1 en L3: zangers van de C-koren van Ekeren laten onze leerlingen kennis maken met het plezier van samen zingen.
  • Dinsdag 24/09 09:00 - 11:00: L4 en 5 zwemmen
  • Vrijdag 27/09 08:30 - 12:00: Bibbus
  • Maandag 30/09 Facultatieve verlofdag- GEEN SCHOOL
  • Dinsdag 1/10 09:00 - 11:00: L4 en 6 zwemmen
  • Woensdag 2/10 Fruitdag: onze ouderraad trakteert
  • Donderdag 3/10 L1: oudercontact
  • Vrijdag 4/10 08:45: LS: startviering in de kerk: iedereen van harte welkom
  • Dinsdag 8/10 08:00 - 17:00: L4 uitstap De Zoo
  • Dinsdag 8/10 09:00 - 11:00: L5 en 6 zwemmen
  • Dinsdag 8/10 16:00: Personeelsvergadering - geen huistaakklas
  • Donderdag 10/10 08:30 - 12:00: L5A+B Medisch schooltoezicht: vaccinatie
  • Maandag 14/10 20:00 - 22:00: Vergadering ouderraad
  • Dinsdag 15/10 09:00 - 11:00: L4 en 5 zwemmen
  • Dinsdag 15/10 09:30: Grootouderfeest
  • Woensdag 16/10 Pedagogische studiedag: GEEN SCHOOL
  • Donderdag 17/10 09:30: Grootouderfeest
  • Vrijdag 18/10 08:00 - 17:00: Dag van de jeugdbeweging
  • Zaterdag 19/10 Onze ouderraad organiseert: Rode Neuzen Dag
  • Dinsdag 22/10 09:00 - 11:00: L4 en 6 zwemmen
  • Donderdag 24/10 Herfstrapport+ rapport sociale vaardigheden en leren leren
  • Vrijdag 25/10 08:30: LS heidewandeling
  • Maandag 28/10 tot en met Zondag 3/11 Herfstvakantie
  • Maandag 28/10 09:00 - 16:00: Boostdag Bodymap
  • Dinsdag 29/10 09:00 - 16:00: Boostdag Bodymap
  • Dinsdag 5/11 L5 + L6: Red Star Line
  • Dinsdag 5/11 09:00 - 11:00: L1 en 2 zwemmen
  • Dinsdag 5/11 16:00: Personeelsvergadering - geen huistaakklas
  • Woensdag 6/11 Fruitdag: onze ouderraad trakteert
  • Maandag 11/11 GEEN SCHOOL: Wapenstilstand
  • Dinsdag 12/11 09:00 - 11:00: L1 en 3 zwemmen
  • Woensdag 13/11 08:30: L3: vertrek driedaagse talentklassen Westmalle
  • Donderdag 14/11 L3 talentklassen
  • Donderdag 14/11 Oudercontacten KS (uitnodiging volgt)
  • Vrijdag 15/11 L3: aankomst driedaagse talentklassen
  • Vrijdag 15/11 08:25 - 12:00: Bibbus
  • Maandag 18/11 Oudercontacten KS (uitnodiging volgt)
  • Dinsdag 19/11 09:00 - 11:00: L2 en 3 zwemmen
Ga naar boven