Maandkalender

20 Januari 2019 - 25 Maart 2019
  • Maandag 21/01 20:00 - 22:00: Ouderraad (3de vergadering van dit schooljaar)
  • Dinsdag 22/01 09:00 - 11:00: L1 en L2 zwemmen
  • Donderdag 24/01 19:00: L6: infoavond overgang BaSo
  • Maandag 28/01 10:00 - 12:00: Kijkdag Ekerse basisscholen
  • Maandag 28/01 14:00 - 16:00: Kijkdag Ekerse basisscholen
  • Dinsdag 29/01 09:00 - 11:00: L1 en L3 zwemmen
  • Donderdag 31/01 Start Poëzieweek
  • Vrijdag 1/02 Facultatieve verlofdag: GEEN SCHOOL
  • Vrijdag 1/02 Start aanmeldingsperiode broers en zussen (t/m 15/02/2019)
  • Dinsdag 5/02 09:00 - 11:00: L2 en L3 zwemmen
  • Dinsdag 5/02 09:15 - 12:00: Damiaanactie: voorstelling 5 + 6
  • Woensdag 6/02 Pedagogische studiedag: GEEN SCHOOL
  • Donderdag 7/02 tot en met Vrijdag 15/02 08:30 - 15:30: Tarzanparcours
  • Dinsdag 12/02 Dikketruiendag
  • Dinsdag 12/02 09:00 - 11:00: L1 en L2 zwemmen
  • Dinsdag 12/02 16:00: Personeelsvergadering- geen huistaakklas
  • Woensdag 13/02 08:30: Fruitdag (onze ouderraad trakteert)
  • Vrijdag 15/02 Laatste dag aanmeldingsperiode broers en zussen
  • Zaterdag 16/02 19:00 - 21:00: Kinderfuif ouderraad (vanaf 3de leerjaar)
  • Maandag 18/02 LS: start kindcontacten (t/m 29/03)
  • Maandag 18/02 08:25 - 12:00: Netbaltornooi Samenspel 6de leerjaar
  • Dinsdag 19/02 08:15 - 15:45: L6 Europaweek Kasteel D'Ursel
  • Dinsdag 19/02 09:00 - 11:00: L1 en L3 zwemmen
  • Maandag 25/02 L6: oudercontact
  • Maandag 25/02 Start werken aan de weide (Schoutlaan)
  • Dinsdag 26/02 09:00 - 11:00: L2 en L3 zwemmen
  • Donderdag 28/02 L6 Technotrailer
  • Donderdag 28/02 Publicatie vrije plaatsen op meldjeaan.antwerpen.be
  • Vrijdag 1/03 Carnaval
  • Vrijdag 1/03 Start aanmeldperiode reguliere (niet broers en zussen) leerlingen (t/m 29/03/2019)
  • Vrijdag 1/03 Start jeugdboekenmaand thema 'Vriendschap'.
  • Maandag 4/03 tot en met Vrijdag 8/03 krokusvakantie
  • Maandag 4/03 tot en met Dinsdag 5/03 09:00 - 16:00: Boostdag Bodymap
  • Maandag 11/03 Start inschrijvingen broers en zussen (t/m 02/04)
  • Dinsdag 12/03 09:00 - 11:00: L1 en L2 zwemmen
  • Dinsdag 19/03 09:00 - 11:00: L1 en L3 zwemmen
  • Donderdag 21/03 Bibbus
  • Donderdag 21/03 Oudercontacten kleuterschool
  • Maandag 25/03 Oudercontacten kleuterschool
Ga naar boven