Van de Vlaamse Stichting Verkeerskunde mochten we een zilveren Verkeer op School-medaille in ontvangst nemen. Deze medaille is een beloning voor onze inzet voor verkeers- en mobiliteitseducatie. Vanaf de instapklas tot en met het 6de leerjaar besteden we een heel het jaar door aandacht aan: verkeerslessen, fietslessen, het dragen van fluo hesjes en fietshelmen tijdens klassikale uitstappen. Met de actie Helm Op Fluo Top stimuleren we het dragen van een fluo hesje en fietshelm bij de dagelijkse verplaatsingen van onze leerlingen. We doen een grote fietscontrole, nemen deel aan de Grote Verkeerstoets en Het Grote Fietsexamen. Hiermee kunnen we de verkeerskennis en risicoherkenning van onze leerlingen testen. We zijn fier op onze medaille! Ze stimuleert ons om te blijven werken aan de praktijkgerichte verkeersopvoeding van onze leerlingen.
zilverenmedaille.JPG
 

Algemeen

Ga naar boven