Dit jaar doet onze school mee aan 'De Wondere Pluim'. Dit is een creatief schrijfproject voor lagere schoolkinderen en wordt op verschillende plaatsen in Vlaanderen georganiseerd. 

Het project is gestart in 2002 en is snel gegroeid. Ondertussen schrijven er ieder jaar duizenden kinderen met veel plezier een wonderlijk verhaal. De wedstrijd is voor leerlingen van 6 tot 12 jaar en het concept is eenvoudig: kinderen die zin hebben om deel te nemen, schreven op woensdag 23 februari een verhaal op school. Deelnemen aan de wedstrijd was dus niet verplicht.

Vervolgens leest een groepje ouders (het leescomité) alle verhalen van onze school en maakt een selectie van de grappigste, ontroerendste, spannendste,... verhalen. Daarna kiest een jury van professionele schrijvers en een kinderjury het beste verhaal per categorie.

Laat de verhalen maar komen!

https://www.cultuurkuur.be/inspiratie/de-wondere-pluim

Algemeen

Van Adres: Naar:

Ga naar boven